Програмне забезпечення з математики

 

Geometry Calculator 1.2 Rus /Геометрический калькулятор 1.2

Источник: http://www.dwnewsoft.ru/soft/obuch_soft/1484-geometry-calculator-12-rus-geometricheskiy-kalkulyator-12.html
© dwnewsoft.ru

 Geometry Calculator 1.2 Rus /Геометрический калькулятор 1.2 

 

 Geometry Calculator - простий безкоштовний розв'язок основних геометричних фігур (коло, площа, площа поверхні і об'єм). 

Детальніше

 

 

 

 

 

 

GeoGebra 5.0.158.0 - Програма, яка дає можливість створювати креслення в планіметрії, зокрема, для побудов за допомогою циркуля і лінійки.

Крім того, у програми багаті можливості роботи з функціями - побудова графіків, обчислення коренів, екстремумів, інтегралів і т.д., за рахунок команд вбудованої мови, який, дозволяє управляти і геометричними побудовами.Можливості:Побудова кривих- Побудова графіків функцій y = f (x);- Побудова кривих, заданих параметрично в декартовій системі координат: x = f (t); y = g (t)- Побудова конічних перетинів;- Побудова геометричного місця точок, що залежать від положення деякої іншої точки, що належить будь-якої кривої або многоугольнику (інструмент Локус).Обчислення- Дії з матрицями;- Обчислення з комплексними числами;- Знаходження точок перетину кривих;- Статистичні функції;- Апроксимація безлічі точок кривої заданого виду.
Скачати тут
Mathcad - це номер «один» програма для виконання різних математичних задач, побудови алгоритмів та виконання технічних розрахунків. Її унікальність також обумовлена простим графічним інтерфейсом, який має зрозумілі в освоєнні і застосуванні інструменти 
 Скачати тут 

Немає коментарів:

Дописати коментар