Готуємось до ДПА і ЗНО

Наказом ЗНО 2020
Міністерства освіти і науки України від 11 травня № 635 врегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.
Зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься з 21 травня до 17 липня.

Детальніше

 

Лінійні рівняння з параметрами

Розглянемо розв’язування лінійних рівнянь, що містять параметри. Для початку визначимось із поняттям параметра. Означення: Рівняннями з параметрами називають рівняння виду f(x;a1,a2,…,an)=0, де х – змінна, a1,a2,…,an – параметри Детальніше

Математик з України отримав премію у 100 тисяч доларівМатематик з України отримав премію у 100 тисяч доларівВолодимир Дрінфельд народився у 1954 році в Харкові. Його роботи лягли в основу нових розділів сучасної математичної науки - теорії модулів Дрінфельда і теорії квантових груп. Детальніше

 

Яким буде ДПА в 2018 році?

 Майбутній період принесе чимало змін у систему освіти в країні. Так, відправляючи у минуле радянські підходи до підготовки та атестації учнів, міністерство освіти вводить нові, більш досконалі, на їх думку, підходи. Детальніше

10 січня 2017 року розпочалася реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Зареєструватися можна до 31 січня.
Участь у пробному ЗНО є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, а процедура проведення є максимально наближеною до процедури проведення основногоЗНО.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання дає можливість:

 • ознайомитися з правилами проведення ЗНО;
 • підготуватися психологічно до проходження ЗНО;
 • ознайомитися з форматами сертифікаційних робіт;
 • орієнтуватися в різних формах тестових завдань;
 • розрахувати час на виконання частин сертифікаційної роботи;
 • потренуватися в заповненні бланків відповідей типу А і Б.
Кожен зареєстрований учасник зможе взяти участь у пробному ЗНО з української мови та літератури, а також в одному з тестів за вибором - історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов.
У 2017 році ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання буде проводитися:
01 квітня 2017 року– з української мови і літератури;
08 квітня 2017 року– з історії України, математики, фізики, хімії, російської мови, англійської, іспанської, німецької, французької мов.
Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. За інформацією Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (ВРЦОЯО), у 2017 році вартість пробного ЗНО з одного предмету складає 129.00 грн.
Докладніше про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання можна дізнатися на сайті ВРЦОС

 

Здаватимуть ДПА в 2017 році безпосередньо у формі ЗНО

 (детальніше)

Шановні 9 класники ДПА за 2012 рік можна скачати за ссилкою

Наказ МОН № 94 від 08.02.16 року

Про затвердження орієнтовних вимог до
проведення державної підсумкової атестації
учнів (вихованців) у системі загальної
середньої освіти у 2015/2016 навчальному році. Детальніше

 

 Пробне ЗНО 

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти буде проводитися:

02 квітня 2016 року – з української мови і літератури;
09 квітня 2016 року – з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови, хімії.
Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, здійснюватиметься з 05 до 30 січня 2016 року на сайті http//: kievtest.org.ua
 Вартість пробного ЗНО з одного предмета складає 111.00 грн.

Детальніше

Щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році наказ Міністерства освіти і науки України від 14.09.2015 № 923.

Скачати наказ 

ЗНО 2016: програма, обов'язкові предмети, зміни та новини

Переглянути 

Готуємось до ДПА і ЗНО

1.Відеоуроки  по підготовці до ЗНО дивись тут:

http://zno.alldz.net/video/vic/pidgotovka_do_zno_2013_videouroki

2. Як готуватись до ДПА  і ЗНО з математики

Головне, з чого потрібно починати готуватися до ЗНО і до ДПА з математики, це настрій.  Необхідно бути готовим до того, що робота має бути важка. Посидючість і бажання – ось головні принципи підготовки. Ні в якому разі не можна робити все пасивно. Це ні до чого доброго не приведе. Присвятіть якомога більше вільного часу підготовці до іспитів. І тоді вони не будуть здаватися складними і нудними. Основа буде осягнута, а це дасть великий позитив у складанні самого іспиту. Готуватися до іспитів можна в режимі online. Якщо ви володієте комп’ютером і маєте доступ в інтернет, то багато шкільних ресурсів присвячено цій актуальній проблемі, як підготовка до ЗНО. На ресурси викладені спеціальні тести, які можна пройти. Вони є не тільки з математики, а й з інших наук, які також в кінці навчального року здаються на ЗНО. У тестах повністю береться курс середньої школи. Представлено багато варіантів завдань і рівнянь. Поки є час, можна проконсультуватися за рішеннями з педагогами, так як на іспиті це зробити буде неможливо.

Всі завдання ЗНО складені за шкільною програмою, тому хороше навчання – пів кроку до успішної здачі іспиту!
Щороку проводится пробне ЗНО. Це прекрасна можливість достроково перевірити свої сили і виявити «прогалини» у знаннях.
Ще один важливий момент! Заздалегідь потренуйтеся заповнювати спеціальні бланки ЗНО. Необхідно дуже уважно фіксувати відповіді, адже від цього залежить кінцевий результат іспиту.
Якщо Ви не впевнені у своїх знаннях, то необхідно грунтовно підійти до підготовки. Слідуючи перевіреної інструкції можна підготуватися до будь-якого іспиту. Вона складається з наступних етапів:


 • Складіть докладний план підготовки, враховуючи кількість днів, який залишився до іспиту.
 • Розділіть на рівні частини весь матеріал, який Вам необхідно вивчити або повторити.
 • Кожен день приділяйте хоча б 20-30 хвилин на повторення того, що вивчили вчора.
 • Рекомендується перед ЗНО (за 2-3 дні) переглядати весь матеріал, щоб освіжити його в пам’яті, а потім добу присвятити відпочинку та психологічної підготовки до майбутнього іспиту.
 • Ні в якому разі не повторюйте нічого з ранку в день здачі ЗНО.

Графік проведення ЗНО 2016 року
Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освіти календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2016 році.
У 2016 році зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, математики та історії України відбудеться у травні. ЗНО з інших предметів відбудеться з 3 червня по 17 червня 2016 року.
Переглянути тут

ЗНО-2015: на абітурієнтів чекають серйозні зміни
Якщо раніше зовнішнє незалежне оцінювання можна було пройти цьогоріч, а вступати до вищого навчального закладу з отриманими сертифікатами — хоч через три роки, то тепер такі маневри заборонені. 

Немає коментарів:

Дописати коментар